Aday Memur Temel ve Hazırlayıcı Eğitimi Katılım Belgesi Dağıtım Töreni Düzenlendi

01 Haziran 17

Hitit Üniversitesi Rektörlüğü ile Çorum İl Sağlık Müdürlüğü ve Halk Sağlığı Müdürlüğü arasında Aday Memur Eğitimi için 20.12.2016 tarihinde imzalan protokol gereğince, Üniversitemiz Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (HİTİTSEM) iş birliği ile Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (HUZEM) tarafından Uzaktan Eğitim Yöntemiyle 14 Ocak 2017 – 28 Şubat 2017 tarihleri arasında “Aday Memur Temel ve Hazırlayıcı Eğitimi” yapılmıştır. Bu eğitime Çorum İl Sağlık Müdürlüğünden 8, Halk Sağlığı Müdürlüğünden 85 olmak üzere toplam 93 aday memur katılmıştır. 

31 Mayıs 2017 tarihinde Üniversitemiz Erol Olçak Konferans Salonunda Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Mustafa Bıyık, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Ömer Sobacı, İl Sağlık Müdürü Dr. Metin Öztürk, Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (HUZEM) Müdürü Prof. Dr. Abdullah Çolak ile ilgili kurumların Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerinin katılımıyla, eğitimi başarı ile tamamlayan personele Katılım Belgeleri törenle verilmiştir.

Eğitimini tamamlayan memurlara Hitit Üniversitesi olarak başarılar dileriz.                                                                                                                                                           HUZEM   


T.C. Hitit Üniversitesi Rektörlüğü
Kuzey Kampüsü Çevre Yolu Bulvarı 19030 Çorum