Hitit Üniversitesi Tanıtım Etkinliklerine Devam Ediyor

22 Şubat 13

Üniversitemizi tercih edecek öğrencilerimizin daha bilinçli tercih yapmalarını sağlamak amacı ile Üniversitemiz Tokat’da,  “Üniversite Tanıtım Etkinlikleri”ne devam etti.

Üniversitemiz öğretim üyelerinden Prof. Dr. Yakup CİVELEK, Doç. Dr. Ferit USLU, Yrd. Doç. Dr. Ayla ALBAYRAK, Öğr. Gör. E. Ensari ŞAHİN ve Basın ve Halkla İlişkiler Biriminden Kadir GÜNKURUSU’nun katılımıyla gerçekleşen etkinlikler, Tokat ili merkezinde yer alan sekiz lisede gerçekleştirildi.

Etkinlikte Üniversitemiz yükseköğretim programları ve Üniversitemizin öğrencilerimize sunduğu imkânlardan bahsedilerek, Hitit Üniversitesinde öğrenci olmak anlatıldı. Etkinlikler öğrencilere yapılan sunum ve sonrasında soru ve cevap şeklinde gerçekleşti. Ekinliklere katılan öğrenciler, gerçekleştirilen organizasyondan duydukları memnuniyeti dile getirerek, Üniversitemize teşekkür ettiler.

Etkinlikte görevli Üniversitemiz öğretim görevlileri, Üniversitemizi tercih yapacak öğrencilere ve Üniversitemizin daha da iyi tanınmasına önemli bir katkı sağlayacağına inandıkları bu organizasyonun; öğrencilerimiz içinde,  kendileri içinde memnuniyet verici olduğunu dile getirerek, Üniversitemizin bir sonraki tanıtım etkinliğinin Ordu ile devam edeceğini belirttiler.

Hitit Üniversitesi Tanıtım Etkinliklerine Devam Ediyor
Hitit Üniversitesi Tanıtım Etkinliklerine Devam Ediyor
T.C. Hitit Üniversitesi Rektörlüğü
Kuzey Kampüsü Çevre Yolu Bulvarı 19030 Çorum