Rektörümüzden Sungurlu Ziyareti

25 Eylül 13
Rektörümüzden Sungurlu Ziyareti

Rektörümüz Prof. Dr. Reha Metin Alkan Sungurlu ilçemizde bir dizi ziyarette bulunup, bir etkinliğe katıldı. Ziyaretlerde ve etkinlikte Rektörümüze Sungurlu MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Kubilay Karacif ve Üniversitemizin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Mustafa Bilgin eşlik etti.    

Rektörümüz Prof. Dr. Alkan ilk ziyaretini Sungurlu ilçesine yeni atanan Kaymakam Osman Beyazyıldız’a yaptı. Yeni görevinde Osman Beyazyıldız’a başarılar dileyen Rektörümüz, işbirliği içerisinde birlikte Sungurlu’da güzel çalışmalar yapacaklarını belirtti.

Rektörümüz Prof. Dr. Alkan ikinci ziyaretini Sungurlu Belediyesine yaptı. Belediye Başkanı Selahaddin Uzunkaya ve Başkan Yardımcısı Erol Erkoç tarafından karşılanan Rektörümüz, Sungurlu MYO Kampüsünde gelinen son aşama ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgi paylaşımında bulundu. Kampüsün oluşumu aşamasında Sungur Belediyesinin vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür eden Rektörümüz Prof. Dr. Alkan, Üniversitemiz yeni yıl bütçesinin oluşumundan sonra Kampüs inşaatlarına hızla başlanacağını ifade etti.

Rektörümüz Prof. Dr. Alkan son olarak Sungurlu’da faaliyet gösteren Tek Seçenek Dershanesi tarafından düzenlenen “Başarı ve Motivasyon” konulu etkinliğe konuşmacı olarak katılarak Sungurlu MYO ve Lise öğrencilerine başarı ve motivasyon konusunda bilgilendirdi. 

Rektörümüzden Sungurlu Ziyareti
Rektörümüzden Sungurlu Ziyareti
Rektörümüzden Sungurlu Ziyareti
Rektörümüzden Sungurlu Ziyareti
T.C. Hitit Üniversitesi Rektörlüğü
Kuzey Kampüsü Çevre Yolu Bulvarı 19030 Çorum