Üniversitemiz Genç Tema Kulübü Rektörümüzü Ziyaret Etti

25 Ekim 15
Üniversitemiz Genç Tema Kulübü Rektörümüzü Ziyaret Etti

Üniversitemiz Genç Tema Kulübü Başkanı Emre Çimen ve yönetim kurulu üyeleri, Tema Vakfı İl Temsilcisi Erdem Önal ile birlikte Rektörümüz Prof. Dr. Reha Metin Alkan’ı ziyaret etti.

Kulübün işleyişi ve yaptıkları faaliyetler hakkında Rektörümüz Prof. Dr. Alkan’a bilgiler veren Genç Tema Kulübü Başkanı Emre Çimen, Üniversitemizi temsilen Birleşmiş Milletler Çölleşme ile Mücadele Taraflar Sözleşmesi’ne (UNCCD) katıldığını ve Birleşmiş Milletler yetkilileriyle çölleşme ile ilgili neler yapılabilir konularında görüştüklerini dile getirerek vermiş olduğu desteklerden dolayı Rektörümüz Prof. Dr. Reha Metin Alkan’a teşekkür etti. 

Öğrenci odaklı bir yönetim anlayışıyla öğrencilerimizin her alanda başarılı olmaları için gayret ettiklerini belirterek öğrencilerimizin kulüp faaliyetlerini çok önemsediklerini belirten Rektörümüz Prof. Dr. Alkan, bu kapsamda öğrencilerimizin ulusal/uluslararası sosyal ve kültürel etkinliklere katılmalarını Üniversite imkânları dâhilinde desteklemekten büyük bir memnuniyet duyduklarını ifade ederek Genç Tema Kulübü öğrencilerine başarılar diledi.


Üniversitemiz Genç Tema Kulübü Rektörümüzü Ziyaret Etti
T.C. Hitit Üniversitesi Rektörlüğü
Kuzey Kampüsü Çevre Yolu Bulvarı 19030 Çorum