Rektörümüz Sağlık Yüksekokulu Öğretim Elemanlarıyla Bir Araya Geldi

24 Kasım 15
Rektörümüz Sağlık Yüksekokulu Öğretim Elemanlarıyla Bir Araya Geldi

Akademik birim ziyaretlerini ara vermeden devam ettiren Rektörümüz Prof. Dr. Reha Metin Alkan, Sağlık Yüksekokulu öğretim elemanlarıyla genel durum değerlendirmesi yapmak üzere bir araya geldi.

Rektörümüz Prof. Dr. Alkan, bu tür toplantıları çok önemsediğini ve bunların Üniversitemiz için gerekli olduğunu dile getirerek Üniversitemizde gerçekleştirilen projeler ile yapılan çalışmalar hakkında genel bilgi paylaşımında bulundu.

Sağlık alanında Üniversitemiz adına sevindirici gelişmeler olduğunu dile getiren Rektörümüz Prof. Dr. Alkan, Sağlık Yüksekokulumuz bünyesinde yer alan bölümlerle toplumun değişen sağlık gereksinimlerine hizmet etmenin haklı gururunu yaşadıklarını ifade ederek Hemşirelik Anabilim Dalı’nda yüksek lisans programı açılmasına ilişkin çalışmaların da devam ettiğini açıkladı.  

Yapılan yatırımların sonuçlarını almanın mutluluk verici olduğunu, hem bilimsel hem de topluma yarar sağlama noktasında gerçekten güzel ve faydalı çalışmalar yapıldığını ifade eden Rektörümüz Prof. Dr. Alkan, Üniversitemizin hemen hemen her alanda büyük gelişmeler kat ettiğini, tüm bunların Üniversitemizde oluşturulan sinerjinin ve hep birlikte sarf edilen yoğun gayretlerin sonucunda meydana geldiğini belirterek tüm öğretim elemanlarımıza gayretli ve başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti.


T.C. Hitit Üniversitesi Rektörlüğü
Kuzey Kampüsü Çevre Yolu Bulvarı 19030 Çorum