Rektörümüzden Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterine Ziyaret

12 Nisan 15
Rektörümüzden Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterine Ziyaret

Rektörümüz Prof. Dr. Reha Metin Alkan, Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Doç. Dr. Asım Balcı’yı ziyaret etti.

Üniversitemizde yapılan çalışmalara ilişkin genel bilgi paylaşımında bulunan Rektör Prof. Dr. Alkan, görev yaptığı tüm kurumlarda başarılı çalışmalara imza atan ve sonrasında farklı kurumlarda da başarılı çalışmalarını sürdüren Doç. Dr. Asım Balcı’nın başarılarının gurur verici olduğunu belirtti. Rektör Prof. Dr. Alkan, Üniversitemizin kendisinin bilgi birikiminden yararlanmak istediğini, Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Üniversitemiz arasında ortak iş birliği projeleri yapmaktan büyük mutluluk duyacağını sözlerine ekledi.

Hitit Üniversitesinin gözle görülür ve hızlı gelişiminin fark edildiğini ifade eden Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri  Doç. Dr. Balcı, Üniversitemizin ilerlemesinde zaman mevdumu gözetmeksizin büyük bir gayretle çalışan Rektör Prof. Dr. Alkan’a teşekkür ederek her türlü işbirliği ve desteğe hazır olduklarını, birlikte çalışmalar yapmaktan da büyük bir mutluluk duyacaklarını ifade etti.  

T.C. Hitit Üniversitesi Rektörlüğü
Kuzey Kampüsü Çevre Yolu Bulvarı 19030 Çorum