Yayınlanma Tarihi: 02 Ekim 2015 Cuma

Üniversitemize Yeni Kayıt Olan Öğrencilere Oryantasyon Eğitimi Verilecektir

2015-2016 Eğitim-Öğretim yılında Üniversitemize kayıt olan yeni öğrencilerimize yönelik olarak, Üniversitemizin tanıtımı, eğitim-öğretim faaliyetleri, sosyal aktiviteler ve etkinliklere katılım konularında Oryantasyon Eğitimi programı hazırlanmıştır. 

Üniversitemiz Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı, Uluslararası İlişkiler Birimi, Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi, Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi ve Kütüphane Dokümantasyon Daire Başkanlığı’nın katılımları ile gerçekleşecek bu programda öğrencilerimize sahip oldukları haklar, sınavlar ve ders geçme sistemi, kültür ve spor etkinliklerine katılım, kulüp faaliyetleri, uzaktan eğitim sistemi, kütüphane hizmetleri, Erasmus-Farabi-Mevlana değişim programları ile Sürekli Eğitim Merkezi faaliyetleri hakkında detaylı bilgiler verilecektir.

Yeni öğrencilerimizin söz konusu konulara ve zihinlerinde oluşan eğitim-öğretimle ilgili sorulara cevap bulmaları açısından bu eğitim son derece önemlidir. Tüm yeni öğrencilerimizin katılımlarını beklediğimiz bu etkinlik, Üniversitemizin bütün birimlerinde farklı tarihlerde ve I. ve II. öğretim öğrencilerine farklı saatlerde verilecektir.  

Eğitim birimlerimizde yapılacak etkinlik takvimi aşağıda belirtilmiştir: HİTİT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ


HIZLI ERİŞİM

Instagram Twitter Facebook Youtube