Yayınlanma Tarihi: 22 Mayıs 2017 Pazartesi

2016-2017 Eğitim - Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni

Üniversitemizin 2016-2017 Eğitim – Öğretim Yılı Birim Mezuniyet Törenleri 22-25 Mayıs 2017 tarihleri arasında ilimiz merkezinde TSO Fuar Kompleksinde ve ilçelerimizde aşağıda belirlenen program takvimi çerçevesinde gerçekleştirilecektir. 

Üniversitemizin bütün birimlerinin katıldığı 2016-2017 Eğitim - Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni ise 26 Mayıs 2017 Cuma günü saat 15.00’da Meslek Yüksekokulu Kampüsü Ethem Erkoç Konferans Salonunda düzenlenecektir.

Mezuniyet törenimize tüm akademik ve idari personelimiz ile öğrencilerimiz, öğrencilerimizin aileleri ve halkımız davetlidir.

Birimlerimizin Mezuniyet Programı

Sıra No

Birim Adı

Tarih

Saat

Yer

1

Sağlık Yüksekokulu

22 Mayıs 2017 Pazartesi

16:00

Çorum Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Fuar Kompleksi

2

Fen Edebiyat Fakültesi

3

BESYO

4

İlahiyat Fakültesi

23 Mayıs 2017 Salı

13:00

5

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

17:00

6

Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu

24 Mayıs 2017 Çarşamba

13:00

7

Mühendislik Fakültesi

17:00

8

Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu

25 Mayıs 2017 Perşembe

16:00

 

İlçelerimizdeki Birimlerimizin Mezuniyet Programı

Sıra No

Birim Adı

Tarih

Saat

Yer

1

Alaca Avni Çelik Meslek Yüksekokulu

22 Mayıs 2017 Pazartesi

14:00

Alaca Belediyesi Kültür Salonu

2

İskilip Meslek Yüksekokulu

22 Mayıs 2017 Pazartesi

15:00

Mikali Kaya Stadyumu

3

Osmancık Ömer Derindere Meslek Yüksekokulu

25 Mayıs 2017 Perşembe

16:00

Meslek Yüksekokulu Bahçesi

4

Sungurlu Meslek Yüksekokulu

25 Mayıs 2017 Perşembe

14:00

Mahmut Atalay Spor Salonu

HIZLI ERİŞİM

Instagram Twitter Facebook Youtube
Tercih İle İlgili Sorunuz mu var?
Tercih İle İlgili Sorunuz mu var?
Birim Yöneticilerimiz İle Görüşün
Uluslararası Ofis
Öğrenci Temsilcisi
Çevrimiçi
Lisansüstü Eğitim Enstitüsü
Muhammed Emin ERDİN
Çevrimiçi
Tıp Fakültesi
Faruk ALTINBAŞAK
Çevrimiçi
Mühendislik Fakültesi
Erdener ÖZÇETİN
Çevrimiçi
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
İsmail YILDIRIM
Çevrimiçi
Fen Edebiyat Fakültesi
İsa SARI
Çevrimiçi
Sağlık Bilimleri Fakültesi
Emre KELEŞ
Çevrimiçi
İlahiyat Fakültesi
Dila BARAN TEKİN
Çevrimiçi
Güzel Sanatlar Fakültesi
Rıza Ozan EROĞLU
Çevrimiçi
Spor Bilimleri Fakültesi
Furkan ÇAMİÇİ
Çevrimiçi
Teknik Bilimler MYO
Mustafa KÖSELER
Çevrimiçi
Sosyal Bilimler MYO
Şule YUMUTKAN
Çevrimiçi
Alaca Avni Çelik MYO
Ömer YILDIZ
Çevrimiçi
Osmancık Ömer Derindere MYO
Kazım BAŞARAN
Çevrimiçi
Sungurlu MYO
Gökhan BODUROĞLU
Çevrimiçi
İskilip MYO
Cesur Yusuf GÖKER
Çevrimiçi
Sağlık Hizmetleri MYO
Sevim Gökçe YILMAZ
Çevrimiçi