courses

Prof. Dr. Nurcan BAYKAM

1965 yılında Kayseri’de doğdu. İlkokulu Kayseri‘de Ortaokul ve Lise Eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladı. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1989 yılında mezun oldu. Uşak Devlet Hastanesi’nde mecburi hizmetini tamamladıktan sonra 1991 yılında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji İhtisasına başladı. 1995 yılında uzman olduktan sonra aynı klinikte Başasistan olarak çalışmaya devam etti.

courses

Prof. Dr. Halil İbrahim ŞİMŞEK

1968’de Bayburt/Aydıntepe’de doğdu. İlkokulu Aydıntepe, orta öğrenimini Bayburt İmam Hatip Lisesi'nde tamamladı. 1993’te Ondokuz Mayıs Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nden mezun oldu. 1996’da OMÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Yüksek Lisans ve 2002’de Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde Doktora öğrenimini tamamladı.

courses

Prof. Dr. Eşref Savaş BAŞCI

1977 Yılında Çorum’da doğmuştur. 1994 yılında Kdz. Ereğli Ticaret Meslek Lisesinden mezun olan Başcı, Gazi Üniversitesi İşletme Eğitimi alanında Lisans eğitimini tamamladı. Başcı, aynı üniversitede 2003 yılında “Emeklilik Fonlarının Yönetimi Uygulama Esasları ve Türkiye İçin Model Önerisi” adlı Yüksek Lisans Tezi ile Finansman Yüksek Lisans eğitimini tamamladı.

HIZLI ERİŞİM

Instagram Twitter Facebook Youtube