Rektörümüzden İlim Yayma Cemiyetine Hayırlı Olsun Ziyareti

09 Şubat 17
Rektörümüzden İlim Yayma Cemiyetine Hayırlı Olsun Ziyareti

Rektörümüz Prof. Dr. Reha Metin Alkan, yeni göreve gelen İlim Yayma Cemiyeti Çorum Şube Başkanı Mustafa Tuzcu ve yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

Ziyaretlerinden memnuniyet duyduğunu ifade eden İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Mustafa Tuzcu, Rektör Prof. Dr. Alkan’ın yapmış olduğu çalışmaların Üniversitemize ve ilimize çok büyük katma değer sağladığını, bu çalışmalar neticesinde adından söz ettiren başarılı çalışmalara imza attığını söyledi. Başkan Tuzcu, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrasında da Cemiyet olarak, her anlamda destek vereceklerini ve Üniversitemizle her alanda iş birliği içerisinde çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

Yeni göreve gelen İlim Yayma Cemiyeti Çorum Şube Başkanı Mustafa Tuzcu ve yönetim kuruluna görevlerinde başarılar dileyen Rektörümüz Prof. Dr. Reha Metin Alkan, kamunun, özel sektörün ve STK’ların ortak hareketinin önemine dikkat çekerek Üniversitemizin tüm paydaşlarla uyum içerisinde ortak çalışmalar yaptığını belirtti. Rektör Prof. Dr. Alkan, Üniversitemizin yapmakta olduğu gayretli çalışmalarla ve almış olduğu desteklerle daha güçlü bir şekilde emin adımlarla bir dünya üniversitesi olma yolunda hızla ilerlediğini ifade ederek Üniversitemizin doğru işlerle uğraşarak yaptığı çalışmaları doğru bir şekilde anlatarak başarıyı yakaladıklarını da kaydetti. 

Rektörümüz Prof. Dr. Alkan, Çorum Şube Başkanı Mustafa Tuzcu ve yönetim kuruluna yeni görevlerinin hayırlara vesile olmasını diledi.


T.C. Hitit Üniversitesi Rektörlüğü
Kuzey Kampüsü Çevre Yolu Bulvarı 19030 Çorum