Yayınlanma Tarihi: 25 Aralık 2013 Çarşamba

Ataması Yapılan ve Unvanda Yükselen Akademik Personellerimize Cübbeleri Giydirildi

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan tarafından, Üniversitemize ataması yapılan ve unvanı yükselen akademik personellerimize cübbeleri giydirildi.

Üniversitemiz Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalına ataması yapılan öğretim üyesi Prof. Dr. Nermin Göğüş’e Profesör cübbesi, Doçent unvanına yükselen Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Fatma Muazzez Şimşir ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Sabiha Kılıç’a Doçent cübbesi Rektörümüz Prof. Dr. Alkan tarafından giydirildi.

Üniversitemizdeki bu atamalarla birlikte 2010 yılı itibariyle Üniversitemizde görevli 14 Profesör, 20 Doçent, 77 Yardımcı Doçent olmak üzere 111 öğretim üyemiz mevcut iken; 2010 yılından itibaren öğretim üyesi sayımız %66’lık bir artışla 32 Profesör, 38 Doçent, 114 Yardımcı Doçent olmak üzere Üniversitemizde görevli öğretim üyesi sayısı 184 olmuştur.

Hitit Üniversitesi camiasına katılan ve unvanı yükselen öğretim üyelerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

HİTİT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ
 


HIZLI ERİŞİM

Instagram Twitter Facebook Youtube