Ofisimiz Hakkında

Hitit Üniversitesi Uluslararası Ofisine hoş geldiniz. Uluslararası Ofis, uluslararası öğrenci adaylarına ve mevcut öğrencilere ilk elden yardım sağlamak için kampüste özel olarak tasarlanmış bir ofistir.

Hitit Üniversitesi için uluslararası öğrencilerin varlığı, üniversite hayatının vazgeçilmez ve değerli bir parçası oldukları için son derece önemlidir. Hitit Üniversitesi olarak, her ülkeden uluslararası ziyaretçileri ağırlamak konusunda zengin ve uzun bir geleneğe sahibiz. Bölümlerimiz tarafından sunulan lisans programlarına her yıl 2000'den fazla başvuru yapılmaktadır.

Uluslararası Ofis personeli, Türkiye'de ve özellikle Çorum'da yaşamanın ve okumanın zorluklarına aşina ve deneyimlidir. Uluslararası öğrencilere hem başvuru süreçlerinde hem de üniversiteye kayıt olduktan sonra danışmanlık hizmeti vermektedirler.

İster Hitit Üniversitesinin ailesinin bir üyesi olmak isteyen bir öğrenci adayı olun, ister Hitit Üniversitesinin devam eden bir öğrencisi olun, kabul prosedürü ve uluslararası öğrenciler için en yaygın olan diğer pratik bilgiler hakkında kapsamlı b sağladığı için bir dakikanızı ayırıp web sitesini keşfetmenizi öneririz.

Sorularınızın cevabını web sitemizde bulamazsanız, 7/24 whatsapp ve facebook üzerinden bizimle iletişime geçebilir veya yardımcı olabileceğimiz herhangi bir zamanda ofisimize gelebilirsiniz.

Başarılı ve verimli bir yıl için en iyi dileklerimizle.

HIZLI ERİŞİM

Instagram Twitter Facebook Youtube