Yayınlanma Tarihi: 12 Ağustos 2015 Çarşamba

Rektörümüz Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Lütfi Akça’yı Ziyaret Etti

Rektörümüz Prof. Dr. Reha Metin Alkan, Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Lütfi Akça’yı makamında ziyaret etti.

Rektörümüz Prof. Dr. Alkan, kampüslerimizde ve ilçelerimizde yer alan Bakanlığa bağlı arazilerin tahsislerinde Prof. Dr. Akça’ nın büyük desteklerini gördüklerini ifade ederek gösterdiği yakın ilgi ve verdiği desteklerden dolayı üniversitemiz ve ilimiz adına Prof. Dr. Lütfü Akça’ya teşekkür etti.

Üniversitemizin mevcut durumu hakkında bilgiler veren Rektör Prof. Dr. Alkan, Üniversitemizin Çorum gönüldaşlarının destekleriyle çok kısa sürede büyük mesafeler kat ederek sadece bölgemizde değil ülkemizde de farkındalık oluşturduğunu belirterek elde edilen bu güzel sinerji ile Hitit Üniversitesi’nin çok daha iyi konumlara geleceğine olan inancının tam olduğunu vurguladı.

Üniversitemizde yaşanan gelişmelerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Lütfi Akça da şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada her zaman, her konuda Üniversitemize destek vereceklerini açıklayarak Rektörümüz Prof. Dr. Alkan’a çalışmalarında başarılar diledi.


HIZLI ERİŞİM

Instagram Twitter Facebook Youtube