Milletvekili Kurt ve AK Parti İl Başkanı Karadağ Rektörümüzü Ziyaret Etti

AK Parti Çorum Milletvekili ve TBMM Sağlık, Aile ve Çalışma Komisyonu Üyesi Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt ve AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, Rektörümüz Prof. Dr. Reha Metin Alkan’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Üniversitemizin çalışma ve projelere ilişkin görüşmelerde bulunuldu. 

Üniversitemiz bünyesinde gerçekleştirilen çalışmaların Üniversitemiz ve bölgemizin kalkınmasına büyük ölçüde katma değer sağladığını belirten AK Parti Çorum Milletvekili Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, Rektörümüzün göreve geldiği günden beri birçok ortak çalışmayı birlikte gerçekleştirdiklerini, bundan sonrasında da ortak çalışmalarının devam edeceğine inandığını vurguladı.

Üniversitemizin toplumun her kesimine kapılarını açtığını ve ilimizin tüm paydaşlarıyla yakın iş birliği içerisinde olduğunu ifade eden AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ da tüm insanlığa fayda sağlamak ve ilimizin gelişimine katkıda bulunmak amacıyla Hitit Üniversitesinin tüm hızıyla çalışmalarına devam ettiğini belirterek bu konudaki gayretlerinden dolayı Rektörümüz Prof. Dr. Alkan’a teşekkür etti.

Rektörümüz Prof. Dr. Reha Metin Alkan ise ilimizin sanayi ve Ar-Ge bakımından büyük bir potansiyele sahip olduğunu ifade ederek toplumların gelişmesinde üniversitelerin vazgeçilmez bir unsur olduğu düsturuyla hareket eden Üniversitemizin başta bulunduğumuz bölge ve ülkesi olmak üzere tüm insanlığa yarar sağlama düşüncesiyle başlatmış olduğu çalışmaları aralıksız bir şekilde sürdüreceğini vurguladı.HIZLI ERİŞİM

Instagram Twitter Facebook Youtube