Yayınlanma Tarihi: 19 Temmuz 2017 Çarşamba

Rektörümüz Birim Koordinatörleri İle Bir Araya Geldi

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan, Birim Koordinatörleri ile gerçekleştirilen toplantıda bir araya geldi.

Toplantıya Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Doç. Dr. Gökçe Merey, İş Sağlığı ve Güvenliği Birim Koordinatörü Doç. Dr. Dursun Ali Köse, Mezunlar Ofisi Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Ali Salur, Ortak Dersler Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Mustafa Bakan, Farabi Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Gökben Bayramoğlu, İş ve İnsan Kaynakları Merkezi Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Ömür Demirer ve Proje Koordinasyon Birimi Koordinatörü Okt. Mehmet Aydınkal katıldı.

Üniversitemiz bünyesinde bulunan birimlerde yapılan çalışmalar ve ilerleyen dönemlerde gerçekleştirilmesi planlanan projelere ilişkin genel değerlendirmelerin yapıldığı toplantıda Rektörümüz Prof. Dr. Reha Metin Alkan, Üniversitemizin en başından bu yana üniversite-sanayi, üniversite-STK, üniversite-şehir işbirliği çerçevesinde her anlamda iline, bölgesine, ülkesine ve tüm insanlığa fayda sağlayacak bir yaklaşımla çalışmalarını sürdürdüğünü belirterek yapılan işlerin daha fonksiyonel ve operasyonel hale getirilmesinin altını çizdi.

Rektörümüz Prof. Dr. Alkan, Üniversitemize yeni katılan öğrencilerimize yönelik eğitim-öğretim faaliyetleri, sosyal aktiviteler ve etkinliklere katılım, değişim programları gibi koordinatörlüklerimizce verilen hizmetlerin geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu sene de etkin bir şekilde tanıtılmasının ve oryantasyon eğitimlerinin verilmesinin önemine de dikkat çekerek gayretli ve başarılı çalışmalarından dolayı birim koordinatörlerine teşekkür etti.  HIZLI ERİŞİM

Instagram Twitter Facebook Youtube