Yayınlanma Tarihi: 13 Ağustos 2017 Pazar

Av. Maden’den Rektörümüze Nezaket Ziyareti

Ankara Hukukçular Derneği Başkanı Av. Fatih Maden Rektörümüz Prof. Dr. Reha Metin Alkan’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Üniversitemizde yapılan çalışmaları yakından takip ettiğini ve yaşanan gelişmelerden dolayı büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Av. Fatih Maden, Rektörümüzün geldiği günden bugüne kadar gelinen süreçte büyük başarılara imza attığını, sadece ulusal alanda değil, uluslararası alanda da Üniversitemizin marka değerini en üst seviyeye taşıdığını vurguladı. “Rektörümüz Prof. Dr. Reha Metin Alkan’ın gözle görülür bir şekilde yaptığı çalışmalar bizlere Çorumlu olarak büyük bir gurur veriyor. Gece gündüz demeden ve mesai mevhumu olmadan çalışan Rektörümüze çabaları ve çalışmalarından dolayı kendisini tebrik ediyor bundan sonraki çalışmalarında başarılarının devamını diliyorum.” ifadelerini kullandı.  

Rektörümüz Prof. Dr. Reha Metin Alkan, Üniversitemizin toplum yararına işler yapma gayretinde olduğunu ve Üniversitemizin kapısının herkese açık olduğunun altını çizerek  “Üniversitemizin kurumlarla iş birliği yapmasını çok önemsiyorum. Üniversitelerin sadece eğitim veren kurumlar olmadığına aynı zamanda bulunduğu şehrin hatta bölgenin sosyo-kültürel kalkınmasına da katkı sağlaması gerektiğine yürekten inanıyoruz” dedi.

Rektör Prof. Dr. Alkan, Üniversitemizin ve ilimizin gelişimine katkı sağlamak adına hemen her fırsatta desteklerini esirgemen Av. Fatih Maden’e nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.HIZLI ERİŞİM

Instagram Twitter Facebook Youtube