Üniversitemiz ile Özel TED Çorum Anadolu Lisesi Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

Üniversitemiz ile Özel TED Çorum Anadolu Lisesi Müdürlüğü arasında sosyal ve bilimsel iş birliği gerçekleştirmek amacıyla protokol imzalandı.

Protokol kapsamında Özel TED Çorum Anadolu Lisesi’nin ihtiyaç duyabileceği Bilim İnsanı Yetiştirme ve BTEC Projesine laboratuvar desteği sağlamak, eğitimin alt yapısının iyileştirilmesi, öğretim süreçlerinin değerlendirilmesi, öğretim programının zenginleştirilmesi, seminer ve projelerin nitelik yönünden geliştirilmesi veya eğitim öğretim desteği sağlanması, ortak projeler yürütülmesi,  bilimsel, sportif ve kültürel etkinlikler düzenlenmesi hedeflenmektedir.

Protokol imza töreni sonrası açıklamalarda bulunan Özel TED Çorum Anadolu Lisesi Müdürü Hasan Hüseyin Hastaoğlu, Üniversitemizle işbirliği içerisinde hareket ederek ortak çalışmalar yapmaktan büyük mutluluk duyacaklarını belirtti.

Hitit Üniversitesi olarak kurumlar arası iş birliklerini çok önemsediklerini ifade eden Rektörümüz Prof. Dr. Alkan da Üniversitemizin kapılarının ilimizin tüm paydaşlarına açık olduğunu vurgulayarak yapılan protokolün her iki kuruma hayırlı olmasını diledi.HIZLI ERİŞİM

Instagram Twitter Facebook Youtube