Yayınlanma Tarihi: 08 Temmuz 2018 Pazar

Halkbank Çorum Bölge Müdürü Rektörümüzü Ziyaret Etti

Halkbank Çorum Bölge Müdürü Erdoğan Özdemir Rektörümüz Prof. Dr. Reha Metin Alkan’ı ziyaret etti.

Halkbank’ın ülkemiz için ne kadar önemli olduğunun geçtiğimiz süreç içerisinde bankaya yapılan operasyonlarla çok net bir şekilde görüldüğünü ifade eden Rektörümüz Prof. Dr. Reha Metin Alkan, “Göreve geldiğimizden bu yana üniversitenin resmi hesaplarını ve tüm maaş ödemelerini bilindiği üzere Halkbank üzerinden yaptık. Ülkemizin en önemli bankalarından birisi olan Halkbank’ın Genel Müdürünün hemşehrimiz olması da bizi ayrıca mutlu ediyor” diyerek ekonomi ve parayı yönetmenin ne denli önemli olduğu günümüzde Üniversitemizin ulusal ve yerli kurumumuz olan Halkbank ile her türlü işbirliğine hazır olduğunu vurguladı. 

İlimizde Bölge Müdürlüğü olmasının şehrin gelişiminin göstergelerinden biri olduğunu ve işbirliklerimize katkı sağlayacağını belirten Rektörümüz Prof. Dr. Alkan,  Halkbank Çorum Bölge Müdürü Erdoğan Özdemir’e başarılar dileyerek katkılarından dolayı Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan’a teşekkür etti.  

Üniversitemizin yapmış olduğu çalışmaları yakından takip ettiklerini söyleyen Halkbank Çorum Bölge Müdürü Erdoğan Özdemir de ortak çalışmalar yapmaya hazır olduklarını ifade ederek Rektörümüz Prof. Dr. Alkan’a çalışmalarında başarılar diledi.HIZLI ERİŞİM

Instagram Twitter Facebook Youtube