Yayınlanma Tarihi: 27 Eylül 2018 Perşembe

Yabancı Uyruklu Bir Öğretim Elemanımız Daha Göreve Başladı

Yabancı dil öğretimi ile uluslararası ilişkilerin geliştirilmesine büyük önem veren Üniversitemizde, yabancı uyruklu bir öğretim elemanımız daha göreve başladı.

Yabancı Diller Yüksekokulumuz’da göreve başlayan Öğr. Gör. H. Aguerbi, Yabancı Diller Yüksekokulu Müdür V. Dr. Öğretim Üyesi E. Savaş Başcı ile birlikte Rektörümüz Prof. Dr. Reha Metin Alkan’ı ziyaret etti. 

Üniversitemizin eğitim-öğretim faaliyetlerinin sadece yerel düzeyde değil, uluslararası arenada da ele alınması gerekliliğinin bilinciyle hareket ettiğini ifade eden Rektörümüz Prof. Dr. Reha Metin Alkan, yabancı uyruklu öğretim elemanı kadrosunu her geçen gün güçlendiren Hitit Üniversitesi’ne, dünyanın dört bir yanından gelen taleplerin hızla çoğalmasının memnuniyet verici olduğunu belirterek göreve başlayan Öğr. Gör. H. Aguerbi’ye başarılar diledi. 

Kendisine gösterilen yakınlıktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Öğr. Gör. H. Aguerbi de Yabancı Diller Yüksekokulumuz tarafından yürütülecek olan İngilizce Hazırlık eğitimi kadrosunda yer almaktan dolayı mutlu olduğunu belirterek Rektörümüz Prof. Dr. Alkan’a teşekkür etti. 

Üniversitemizde göreve başlayan bu öğretim elemanımızla birlikte yabancı uyruklu öğretim elemanı sayısı 12’ye ulaşmıştır. HIZLI ERİŞİM

Instagram Twitter Facebook Youtube