Yayınlanma Tarihi: 20 Ocak 2019 Pazar

Eğitim-Bir-Sen Çorum Şubesinden Rektörümüze Ziyaret

Eğitim-Bir-Sen Çorum Şube Başkanı Tekin Çınar, Hitit Üniversitesi Eğitim-Bir-Sen Temsilcisi Erol Çalmaz ve Şube Yönetim Kurulu Üyeleri ile beraber Rektörümüz Prof. Dr. Reha Metin Alkan’ı ziyaret etti.

Ziyarette Hitit Üniversitesi’nin ilimiz için çok büyük bir değer olduğunun altını çizen Eğitim-Bir-Sen Çorum Şube Başkanı Tekin Çınar, yapılan başarılı çalışmalarda ve birçok yeni eğitim biriminin kazandırılmasında Rektörümüz Prof. Dr. Alkan’ın önemli bir rol üstlendiğini belirterek Üniversitemiz için yapılacak tüm çalışmalara gereken desteği vermeye devam edeceklerini ifade etti. Başkan Çınar, Eğitim-Bir-Sen tarafından Türkiye yükseköğretim sisteminin eğilimlerini ile mevcut durumunu, verilere dayalı olarak uluslararası kıyaslamalar beraberinde kapsamlı ve bütüncül bir şekilde incelemek ve değerlendirmek için hazırlanan “Yükseköğretime Bakış 2018 İzleme ve Değerlendirme Raporu”nu Rektörümüz Prof. Dr. Alkan’a takdim etti.

Üniversitemizin ilimizdeki tüm sivil toplum kuruluşlarıyla yakın iş birliği içerisinde hareket etmeye büyük önem verdiğini ifade eden Rektörümüz Prof. Dr. Alkan ise sendikaların en önemli örgütlü kuruluşlardan olduğunu ve bu anlamda ortak çalışmalar gerçekleştirmeyi önemsediklerini belirterek şu ana kadar olduğu gibi bundan sonrasında da çalışmaların devam edeceğini vurguladı.


Hitit Üniversitesi Rektörlüğü


HIZLI ERİŞİM

Instagram Twitter Facebook Youtube